Ürünler ülkemizde sadece bizim tarafımızdan ve yurt dışında ise özel tasarımcılar tarafından üretilmektedir. 
Yüzükler gümüş dökümhanemizde verilecek parmak ölçüsüne göre sıfırdan özel olarak döktürülmektedir hazır ve fabrikasyon ürün değildir.
Ürünlerin içindeki boş sayfalar isteğe göre ve hediye edilecek kişiye göre ister boş olarak verilir müşteri isteğine göre doldurularakta verilebilir.

Ürünümüz genellikle platonik aşıklar ve sevgililer tarafından sevgiliye açılmak veya özel günde doğum günü vb. günlerde yıl dönümlerinde hediye edilmek üzere benimsenmektedir fakat farklı müşteri gruplarınada yine hitap ederek ürünümüzün satışını yapıyoruz.

 

İstediğiniz renkte not defteri yüzüğün üstüne tasarlanıp eklenmektedir.
tamamen el işi olarak üretilmesi ve ustalarımızın alın teriyle üretilmesinden dolayı karşınızdaki kişiye verilebilecek en özel hediyelerden birisidir.

Ürünler vereceğiniz siparişe göre özel üretim olup istek dahilinde 9TL bir ek ücretle ahşap kutuda yollanmaktadır. Ve kişiye özel ölçülerle üretilmektedir.

 

 

ÜRÜN BİLGİLERİ

- Yüzüğümüz 925 ayar saf gümüş olup , sizin ölçünüze özel dökümhanemizde özel yaptırılmaktadır.

- Ürün üzerindeki not defteri isteğinize göre doldurulur. Yada boş gönderilir. Sipariş verirken not defterine yazılacaklar kısmından yazdırmak istiyorsanız yazabilir , boş kalmasını istiyorsanız boş bırakılsın yazabilirsiniz.
- Ürünümüz isteğinize özel olarak +9 TL ücret ile ahşap kutuda gönderilebilir.
-Yüzük ölçünüzü sipariş verirken parmak ölçüsü kısmında yazabilirsiniz.

Ürünümüz Adınıza Faturalı Şekilde Gönderilir.


 

KARGO BİLGİLERİ

- Tahmini kargo süresi 72 Saattir.
- Bulunduğunuz İl 'e göre 1 ile 3 iş günü içerisinde teslimat sağlanır. ( Aras Kargonun olmadığı ilçeler mobil alan olarak geçer, teslimat süresi 5 - 7 güne çıkabilir)
- Kargo eğer sizi adreste bulamaz ise en yakın aras kargo şubesinde kargo 3 gün bekletilir. Bu süre zarfında kargodan ürününüzü teslim alabilirsiniz.

- Vermiş olduğunuz siparişler kargoya verildiğinde Hesabım > Sipariş Geçmişimi İncele 'den siparişinize ait kargo takip numarasına ulaşabilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.
- Vermiş olduğunuz adreste kargo tarafından bulunamamanız durumunda, siparişiniz en yakın aras kargo şubesine bırakılır ve 3 iş günü burada bekler. Bu süre zarfında kargo şubesinden ürününüzü alabilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi
LiveZilla Live Chat Software